Meedia tööstus

Väga paljud maailma ühiskonnad lausa elavad keset korruptsiooni. Aetakse suurt äri relvade, nafta, vääriskivide ja narkootikumidega. Paljusid ühiskondi valitsevad korrumpeerunud valitsejad, kelle prioriteetideks on äriajamine. Näiteks altkäemaksudena saadud raha on igal aastal nii suur, et seda oleks võimalik vaesuse likvideerimiseks.
Natsionaalsotsialistlikul Saksamaal oli kasutusel selline tervitusviis, mida nimetatakse „Hitleri-tervituseks“ ehk „Saksa tervituseks“. See koosnes parema käe ettesirutamisest ja hüüdest „Heil Hitler!“. Adolf Hitler oli öelnud: „Mina olen füürer! Ma kehtestan tervituse „Heil Hitler!“.“
Ühena varasematest on teade leitnant d´Emery Jeani isiklikust vaatlusest 20. novembril 1953 Villacoublay´ 107. lennuväebaasis. Veel on teateid sandarmeerialt ja mõned vaatlused pilootidelt ning Õhukeskuse komandöridelt. On palju elemente, mille koosesinemine 1954. aastal pakub huvi. Seetõttu peab probleemi suhtuma täielikult avatud meelega, suhtumisega, mis ei eita vaatlusi a priori.
Paljud Venemaa noored tegelevad ühe eluohtliku lõbuga – nn taevas kõndimisega. Noored kõnnivad ja seisavad väga kõrgete hoonete või muude rajatiste tipus kõrge kukkumise serval. Hooneid enamasti ka pildistatakse. Turvavarustust sellisel tegevusel ei kasutata.
Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet avas mais 2021. aastal Pirita staadioni ja Pirita jõe suudme läheduses väliujula ja väikese liivaranna. Väliujula on mõeldud eelkõige seal treenivatele sportlastele, kuid seda võivad kasutada ka kõik teised.
Ilma nägemismeeleta ei oleks astronoomia teadus võimalik toimida. Astronoomia kasutab nägemismeele kaudu tulevat informatsiooni rohkem kui teised teadused kokku. Valgus, mis tuleb kaugetelt tähtedelt, on astronoomidele sama oluline kui fossiilileiud paleontoloogidele või kivimiproovid geoloogidele.
Hando Tõnumaa on Eesti vandenõuteoreetik, kes on sündinud 12. septembril 1981. aastal Tallinnas. Ta lõpetas Tallinna Ühisgümnaasiumi ja õppis meediat ning imagoloogiat Tallinna Ülikoolis, ehkki imagoloogia eriala jättis ta pooleli.
Pam Reynolds, kes oli Atlanta laulja ja laululooja, viidi 1991. aastal operatsiooni ajal kliinilise surma seisundisse. Pam Reynoldsi juhtum on üks kuulsamaid maailmas, sest kirjeldatud juhtum on tõestatud kui fakt.
Elektriautodes kasutatakse energiamuundurit või energiasalvestit. Näiteks elektrienergiat toodab vesinikust Honda FCX ja seda autos kohapeal. Vesiniku, mis saadakse surupaagist, ja õhust võetud hapniku oksüdatsiooni keemilist energiat muudab kütuseelement otse elektrienergiaks ja soojuseks.
Praegusel ajal võib arvata seda, et kõik paremaks eluks vajalik on juba olemas ja midagi väga radikaalset uuendust või ideed maailmas hästi elamiseks enam ei teki. Nii on arvanud ka Kanada Briti Columbia Ülikooli majandusteaduste professor James Brander.
Me elame maailmas, kus 1/3 inimestest on ülekaalulised. Iga viies laps on ülekaaluline. Rasvumisega kaasnevad paljud tervisehädad, nagu näiteks diabeet ja südamehäired. Kuid samal ajal on lugematutes söögikohtades lastemenüüd, mis sisaldavad viinereid, friikartuleid ja hamburgeri.
On April 30, 2021, a new publication "Supermechanics" containing the physics of time travel and its technology was published. It is available and readable on the Internet at: www.tehnoloogiasait.info. You can read this work directly at: https://lnkd.in/ewKgdaQ. This edition is special in that the mathematical physics describing time travel and through it the physics of the Universe no longer contains any scientific / mathematical contradictions. All paradoxes and internal contradictions have been eliminated.
Tänapäeva teadusliku maailmapildi kõrval eksisteerivad ka veel sellised nähtused, mis jäävad teaduse piiridest väljapoole. Tegemist on inimeste subjektiivsete kogemustega, mis ei ole objektiivselt tuvastatavad. Teadus ei ole võimeline uurima neid nähtusi objektiivselt ja ei oska anda neile ka mingeid ratsionaalseid seletusi. Need nö. paranormaalsed nähtused on maailmas eksisteerinud peaaegu kogu inimajaloo jooksul.
Planeet Maa tiirleb ümber Päikese, mille kaugus Maast on 150 miljonit km. Päike tiirleb omakorda ümber Linnutee Galaktika tsentri, mille kaugus on 8,5 kpc. Praegusel ajal asub meie Päike ( seega kogu Päikesesüsteem ) Linnutee galaktika kahe spiraalharu vahel: seesmise, Orioni haru ja välimise, Perseuse haru vahel. Orioni haru asub Orioni tähtkuju suunas.
Esimesed inimesed ilmusid välja juba umbes kaks miljonit aastat tagasi ja neid esimesi inimesi nimetatakse Homo-deks. Näiteks Homo habilis ja tema lähisugulane Homo rudolfensis. „Osav inimene“ ehk Homo habilis oli esimeste inimeste seas esimene tööriistavalmistaja ja sõi ka osaliselt liha. Homo habilise luud olid üsna haprad, aju oli australopiteekidest palju suurem, kolju ja hambad sarnanesid üha enam tänapäeva inimese omaga.
Praegusel ajal ei ole inimeste kosmosetehnoloogia nii arenenud, et inimene oleks võimeline liikuma kosmoses meie galaktika ruumist väljapoole nii, et inimene näeks eemalt Linnutee galaktikat nagu näiteks meie kosmonaudid vaatavad kosmoses eemalt meie planeeti Maad. Kuid meie galaktikat on siiski võimalik näha ka Maa peal olles. Näiteks talvisel öisel ajal pilvitusse taevasse vaadates näeme selgelt eristuvat meie enda galaktika halot.
Teaduslikud uurimused ( N. Weintstein, R. Ryan, R. ja E. Dic ) on näidanud, et selle põhjuseks võib olla inimese enda seksuaalse orientatsiooni eitamine ja sellest tulenevalt tekib hirm nende enda allasurutud himude esile kerkimisest ning seetõttu tekib vajadus rünnata homoseksuaale. See tähendab seda, et homofoobsed inimesed võivad alla suruda enda seksuaalseid orientatsioone.
Miks me näeme aja aeglenemist just kehade liikumiste ( s.t. nende kiiruste ) aeglenemises? Ja kui aeg on üldse peatunud, siis kehade liikumist üldse enam ei eksisteerigi. Miks on olemas just selline seos aegruumi ja keha liikumise vahel? Aeg ja ruum ei saa olla teineteisest lahus – nii on ka liikumisega. Aeg, ruum ja liikumine – need kolm „komponenti“ ei saa olla teineteisest lahus. See oli ajas rändamise füüsikateooria ajaloo üks esimesi avastusi, mis tehti juba 2005. aastal. Kusjuures selline mõttekäik ilmnes ulmefilmi „Matrix“ vaatamisel.
Pastor Mart Metsala ja diakon Veikko Võsu võtavad antud videos lahti Jumala Sõna olemuse, selle toimimisviisid ja väe. Antud videos kirjeldatakse suurepäraselt Jumala olemusest ja Tema Sõnast, mis on niivõrd hästi lahti seletatud, et see peaks olema kohustuslikuks vaatamiseks/kuulamiseks kõikidele kristlastele ja harivaks ülevaateks mittekristlastele.
However, the Tallinn University focusses mainly on Albert Einstein's theory of general relativity or studying the nature of gravity and plasma physics (e.g. making a plasma focus device), which is mainly necessary for understanding the construction of a thermal-nuclear reactor. TalTech naturally focusses on technical specialities, but the National Institute of Chemical Physics and Biophysics focusses on the main topics in cosmology such as dark matter and dark energy in the Universe. It is unclear why the University of Tartu or Tallinn University teach string theory which has not been proven by experiments.
2008. aastal andis Tallinnas Saku Suurhallis kontserdi Cardinals koos Zone’iga. Kontserdi muusika ja ülesehituslik stiil sarnanes Gregoriani omaga. Antud videos esitatakse laulu “Valge seil”. Selline hea meloodiaga lugu on kahjuks unustuse hõlma sattunud ja seepärast on seda hea meenutada. Meloodia stiil sarnaneb Madonna looga nimega “Frozen", mis ilmus 1998. aastal ja oli üks suurimaid hitte kogu maailmas. Sellise muusika stiiliga meloodiad on pärit nagu kusagilt “vaimumaailmast” või “hingede maailmast”.
Tänapäeva kalmistud võiksid olla üldse olemata. Kõik praegused kalmistud võiks üles kaevata ja säilinud surnukehad lihtsalt ära kremeerida. Haudade hooldamine ja surnuaias käimine on kiire elutempo juures aja kulutamine ja mõningatel juhtudel ka raha raiskamine. Lahkunuid saab mälestada ka ilma haudade olemasoluta, näiteks meenutades lahkunuga koosoldud vanu aegu või sirvida vanu fotosid.
Videomäng nimega “Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlantis” ilmus 23. aprillil 2019. aastal. Selle mängu väljaandja oli Ubisoft ja see ilmus kõige pealt playstation 4 mängukonsoolil. Tegemist on “Assassin’s Creed Odyssey” laienduspaketiga, mida saab Playstation Store kaudu alla laadida.
Sotsiaaltöötaja Betty ja postiametnik Barney Hill sõitsid 1961. aasta septembris pärast Kanadas veedetud puhkust öösel tagasi koju. Kodutee kulges White´i mägede kaudu Uus-Inglismaale. Sinna jõudnud nägid nad taevas neile lähenedes banaanikujulist valguslaiku.
The field of gravitation is a curve in spacetime caused by extremely heavy masses. This curve in spacetime is expressed in the fact, that the more we move towards the centre of the field of gravity, the more time slows down and the shorter the distance between two points in space becomes. Such a transformation of time and space continues until a specific distance from the centre, and this distance is described to us by the radius R.

© 2021 UNIVISIOON Käesolev veebileht on Maailmataju ametlik uudiste veebisait.